mergvakaris

Mergvakariai – smagiai ir jaukiai švęskite mergvakarį Fototeatre

Mergvakariai – smagiai ir jaukiai švęskite mergvakarį Fototeatre. Čia erdviai tilptų ~20 žmonių, turime erdvę , kur galima ir vaišes pateikti ir gėrimų barą improvizuoti ir pabendrauti ar mergvakario burtus burti. Vaišes ir gėrimus galima atsinešti ir savo.Toks mergvakario vakarėlis galėtų trukti ~ 3 valandas.O vakarėlio ašimi galėtų būti mūsų teatralinė fotosesija – turime daugybe visokių kostiumų, suknelių , skrybėlių, aksesuarų, dekoracijų – visa tai galima naudoti fotografuojantis.

Fotografuotume, kartu režisuotume, improvizuotume smagius mini fototeatrinius spektaklius  ir būtų smagi atrakcija persirenginėjant, ruošiantis/puošiantis, fotografuojantis  ir vėliau, jau peržiūrint fotografijas.

Tokia linksma fotosesija gali suktis viso vakarėlio metu su pertraukomis sveikinimams, užkandžiams, taurei vyno, poilsiui ar kostiumų pakeitimui. Beje fotografijų kiekio mes neskaičiuojame – visa tai priklausytų nuo jūsų linksmumo, nuotaikos ir pageidavimu. Per savaitę fotografijas suruoštume ir persiųstume į jūsų elektroninį adresą per wetransfer.

Kviečiame rezervuoti laiką Fototeatre.