Fotomenininkas Saulius Paukštys yra Fototeatro studijos Vilniuje įkūrėjas. Tai viena originaliausių viešų fotografijos studijų - salonų Lietuvoje. Naudodamas dekoracijas, kostiumus, fotomeninikas čia klientus tarsi perkelia į teatro užkulisius, kur atraktyviausias veiksmas – pasiruošimas, o scena – tai fotografavimosi pozicija. Fototeatras mėgiama Vilniečių fotostudija. Vien per paskutinius trejus metus Fototeatre įsiamžino daugiau nei 3000 žmonių.

 

Vokiečių g. 2, Vilnius, LT-01130

Tel. +37061641233

El. paštas ptycynas@yahoo.com

Saulius Paukštys

Apsižvalgykite Fototeatre

fotografija

Laukiame Jūsų Fototeatre!

Vaikų gimtadienis

Vaikų gimtadienį smagiai švęskite Fototeatre. Čia erdviai telpa 20 vaikų būrys. Turime atskirą erdvę šokiams, žaidimams, tortų ir picų valgymams, ir limonadų gėrimams. Turime ir kokybišką muzikos aparatūrą. O svarbiausia turime daugybę kostiumų, švarkų ir kareiviškų uniformų ir dar daugiau skrybėlių, kepurių ir berečių. Pilna studija ir įvairiausių dekoracijų - trimitų, akordeonų, gitarų ir visko dar daugiau. Čia galima viską naudoti, persirenginėti, keisti skrybeles ir dekoracijas ir smagiai fotografuotis vis kitaip ir kitaip kažką keičiant ir fantazuojant, darant pertraukas sveikinimams ir dovanų įteikimams, užkandžiams bei torto ragavimui. O paskui galima vėl pratęsti Fototeatro uraganinį siautulį.
Vaikų gimtadienis Fototeatre - puiki ir neužmirštama atrakcija ir neįkainuojami lobiai šeimos fotografijų dienoraščiui.
Rezervuokite laiką Fototeatre telefonu +37061641233 , ptycynas@yahoo.com
#vaikai, #gimtadienis, #vaikugimtadienis, #vaikugimtadienisvilniuje, #Vilnius, #fotografija, #fotosesija, #fotostudija, #fotografas,
#fotograopaslaugos, #teatras, #pramoga